Açıklama

Özellikler

– Wi-Fi özelliği ile uzaktan kontrol (Açma/Kapama, Faz hızını ayarlayabilme, İyonizer açma/kapama, Gece Lambası açma/kapama).
– 4 Aşamalı Filtreleme: Kaba Toz filtresi, Aktif Karbon Filtre , Hepa H13 Filtre ve İyonizer.
– 3 kademeli fan hız ayarı.
– Renk ayarlı gece lambası.
– Gece sessiz çalışma modu 30 db.
– CE

Temiz hava çıkış oranına (CADR-Clean Air Delivery Rate) göre kullanılabileceği alan:
Saatte 6 hava değişimi için: 14 m2 oda
Saatte 4 hava değişimi için: 20 m2 oda (tavsiye edilen)
Saatte 2 hava değişimi için: 30 m2 oda

2 Yıl Garanti.

Teknik Özellikler
-Voltaj :220-240V
-Güç Tüketimi :maksimum 32W
-Çap:21 cm
-Yükseklik :46 cm
-Ağırlık : 3 kg

Hepa Filtre Çalışma Prensibi;

Hepa filitre tüm virüsleri 0,3 mikron boyutunda %99 oranında yok eder !!!
covid19 dahil- covid 19 den tamamen kurtulun .. 0,3 mikronda % 99.97 filtre yapar .

covid 18 damlacığın çok çok daha büyük boyuttadır .

Durdurma;hava akımı içinde durmadan gelen parçacıklar dokulu-lifli alanlara yapışıp geçmesini engelliyor.

Sıkıştırma; daha büyük parçacıkların hava akımındaki belirtilen eğimli bölgeri takip ederek dokulu-lifli alanlardan uzak durması mümkün değildir ve bu dokulardan birinin içine direk yerleşir-gömülü kalır, bu etki dokuların birbirinden ayrılmasıyla artar, hava akımı yükselir ve hızlanır.

Difüzyon/Yayılma ; Özellikle 0.1 mm’nin altındaki kalınlıktaki gaz moleküllerinin çarpışması sonucu filtreye ilerlemeleri engelleniyor ve gecikiyor, tıpkı Brownian motion gibi ve belirtilen 2 farklı mekanizmada da parçacıkların durma ihtimallerini arttırır; bu mekanizma daha düşük ve az hızlı hava akımlarında baskın gelir.

HEPA filtreleri, DOE standartlarındadır ve çoğu Amerikan endüsrisinde kabul görmüştür. Havada taşınan 0.3mm kadar küçük parçacıkları bile en az %99.97 ölçüde engellemektedir.

Avrupa normlarında ve şartlarında ‘EN 1822:2009’ olarak kabul görür. Bu HEPA filtrelerinin farklı çeşitlerinin unutulamayacak ölçüde çok parçacığın içinde hapsetmesi anlamına gelir(MPPS):

HEPA filtreleri ; havada taşınan bakterilerin ve viral organizmaların yayılmasıyla ve bu yüzden oluşan enfeksiyonlarla ilgili kritik önlemler alır. Genellikle, medikal amaçlarla kullanılan HEPA filtre sistemleri ayrıca filtre malzemelerinin içine; yaşayan bakteri ve virüsleri öldürmek için yüksek enerjili ultraviole ışık ünitelerini dahil eder. Hava ile taşınan hastalıklar ve virüslerin yüksek oranda öldürülmesi ve engellenmesi onaylanan HEPA üniteleri %99.995 oranında verim ve beğeni almıştır.